Masita w skrócie

MASITA

TEAMWEAR

4 WINNERS

Hollenderska firma I.S.B.C. zajmuje się sprzedaż odzieży i sprzętu do gier zespołowych holenderskiej marki MASITA, Sportdoc, Sportquip i angielskiej SELLS. W zakres naszych działań wchodzi m.in. piłka nożna, koszykówka, ręczna oraz siatkowa. W Polsce I.S.B.C. jest reprezentowany przez fa. X-Dni Vreuls Sp. Jawna.

 

Marka MASITA istnieje na rynku od 47-stu lat i jest postrzegana jako wiodący producent wysokiej jakości odzieży i akcesoriów sportowych. W nasze stroje ubierają się sportowcy z kilkudziesięciu krajów świata. W Polsce zaopatrujemy sklepy, hurtownie, kluby, zakłady pracy oraz klientów indywidualnych, oferując im sprzęt światowej jakości w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy sklepy oraz hurtownie z całej Polski.

MIĘDZYNARODOWOŚĆ

MASITA to marka międzynarodowa. Każdego tygodnia nasza odzież dostarczana jest do klubów wielu krajów całej Europy. W strojach MASITY swoje sukcesy odnoszą profesjonalne teamy, takie jak: VVV-Venlo, MVV-Maastricht czy FSC Cluj.

SERWIS

Dokładamy wszelkich starań, by 95 % pozycji z katalogów MASITY stale znajdowało się w magazynach. Gwarancją najlepszej obsługi naszych klientów jest również szeroka sieć sprzedaży. 

KOLEKCJE

Kolekcja Brasil dostępna jest aż w dziesięciu zestawach kolorystycznych, Argentina w sześciu, Barca w ośmiu. Obie cechuje niezwykła różnorodność barw: od tradycyjnych zestawów kolorów do odważnych i nowoczesnych, z fluorescencyjnymi akcentami. Wszystko to sprawia, iż obie kolekcje sprawdzają się zarówno w sportach zespołowych, jak i indywidualnych, tych, które uprawiane są na halach, ale i boiskach i kortach.

FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcjonalność to kluczowe zagadnienie, jakim kierujemy się tworząc i udoskonalając nasze produkty. Każdy strój, zanim trafił na strony katalogu, został przetestowany, zmodyfikowany lub całkowicie zmodernizowany, a w celu zapewnienia wysokich wyników zastosowane zostały najwyższej jakości materiały.

MŁODSI I STARSI

Wszystkie nasze produkty przeznaczone są zarówno dla młodszych sportowców, jak i starszych osób. Stroje MASITY dopasować można do wszystkich typów budowy ciała. Rozmiary zaczynają się już od 116 cm, a kończą aż na 3XL. W ten sposób cały klub może być jednolicie ubrany.

DOSTOSOWANIE

Na odzieży marki MASITA możemy wydrukować lub wyhaftować dowolny wzór, np. logo Twojego klubu, numery zawodników czy nazwy sponsorów. Realizujemy kompleksowe zamówienia, jak projekt i dostarczenie kompletnych strojów dla całej drużyny wraz z ekwipunkiem. 

FORMA

Krój wszystkich naszych produktów jest stale optymalizowany. W celu zwiększenia komfortu zawodników stosujemy specjalne materiały, wkładki i odpowiednie szycie. Wyjątkowo dopasowane cięcia gwarantują optymalną swobodę poruszania się. W ubraniach dla kobiet zwracamy uwagę na idealne dopasowanie do ciała.

Udostępnij: