Materiały

MASITA TECH SYSTEM

Stosowanie wysokojakościowych materiałów zwiększa osiągnięcia sportowe i zmniejsza niebezpieczeństwo urazu.

Najlepszej jakości materiały muszą spełniać również wysokie wymagania w odniesieniu do wytrzymałości i sposobu pielęgnowania odzieży sportowej. Z tego też względu MASITA na bieżąco zasięga informacji o wszelkich ulepszeniach i nowościach w sektorze tekstylnym. Dla każdej części ubrania dobieramy właściwy materiał i dopasowujemy go do jej przeznaczenia. 

 

 

 

ACTIVEFILL

Activefill jest termoaktywnym włóknem, które zapewnia odpowiednią temperaturę ciała, lekkość wagową, bardzo wysoką elastyczność oraz wytrzymałość.

 

 

 

 

CLIMA TECH PLUS

Clima Tech Plus to bardziej zaawansowana wersja włókna Clima Tech, stworzonego z myślą o aktywnym sporcie. Clima Tech Plus jest włóknem silnie oddychającym, zatem zapewniającym skórze optymalną perspirację. Daje uczucie przyjemnej suchości podczas noszenia.

 

MARFIL

Marfil to specjalne włókno do skarpet, odporne na odbarwienia, niekurczące się oraz poddające się recyklingowi.

 

ELASTOMESH

Elastomesh to materiał siatkowy. Otwarta struktura wspomaga proces cyrkulacji powietrza, przez co zapewnia ekstremalną oddychalność materiału. Będąc wysoce elastycznym włóknem, zwiększa komfort noszenia oraz wytrzymałość.

 

DURA TECH

Dura Tech jest mieszanką bawełny oraz poliestru. Został specjalnie opracowany z myślą o wysokiej wytrzymałości materiału.

 

MICRO Q

Micro Q to cienki, ale bardzo wytrzymały materiał zapewniający przyjemność noszenia. Jest odporny na odbarwienia.

MASITA ULTRA FIT

Masita Ultra Fit to włókno zaprojektowane do intensywnego użytku. Materiał zapewnia przyjemne uczucie świeżości podczas noszenia oraz szybko pozbywa się nadmiaru wilgoci.

 

SUPERIOR KF

Superior KF to drobno tkana dzianina poliestrowa. Gładka strona zewnętrzna ma ładny, lekko błyszczący wygląd, a wnętrze daje przyjemne uczucie podczas noszenia. Jednocześnie tkanina jest bardzo wytrzymała.

 

AQUA REPEL

Aqua Repel to wodoodporna tkanina, zaprojektowana z myślą o aktywnym sporcie. Charakteryzuje się niezwykłą lekkością, a funkcjonalna powłoka zapobiega przedostawaniu się przez nią wody.

 

PREMIUM EDQ

Premium EDQ (EXTREME DURABLE QUALITY). Jak sama nazwa mówi: to wysokiej jakości, ekstremalnie wytrzymały materiał. Został stworzony z bardzo trwałego włókna. Wybrane właściwości Premium EDQ: minimalne zużycie, stałe zachowanie koloru, wysoka wytrzymałość mechaniczna.

 

Udostępnij: